Blogger templates


Sitemizi Facebook'ta Beğenin

8 Ağustos 2011 Pazartesi

Zehirli Sarmaşık Tanıtım Fragmanı Yeni Dizi FOX TV'de

Fox TV'nin yeni dizisi Zehirli Sarmaşık 1. Bölüm Fragmanı, zehirli sarmaşık Video İzle, zehirli sarmaşık klip, zehirli sarmaşık fragman, Zehirli Sarmaşık dizisinde çalan müzikler,
Başrollerini Orhan Kılıç, Aslı Tandoğan, Yeşim Büber ve İpek Karapınar'ın paylaştığı dizinin yapımcılığını Gold Film üstleniyor.


Zehirli Sarmaşık'ın konusu ise şöyle;

"Yakut, bir gün aniden annesinin öldüğü haberiyle sarsılır, apar topar Adapazarı'na, annesinin yanına gider, onu son kez görmek için. Orada annesi tarafından Ceyla Benderli'ye bırakılmış bir mektup vardır, o mektupta Yakut'un öz annesinin Ceyla Benderli adında bir kadın olduğu ve artık ölüm döşeğinde olduğu için bu sırrın tarafından daha fazla taşınamayacağı yazmaktadır. Ancak bu mektup cenaze evinde Yakut'dan önce onun en yakın arkadaşı Sinem'in eline geçer. Ancak hırslı bir insane olan Sinem, Yakut'un çok zengin olacağını düşünerek buna izin vermez ve mektubu içindeki sırlarla birlikte yakar.

Ceyla Benderli, kocasının ölümünden sonra tek başına işleri çekip çeviren, ayakları yere sağlam basan, başarılı bir iş kadınıdır. Geçmişte kimsenin onaylamadığı bir adama aşık olur ve çok genç yaşta bir çocuğu olur, ancak annesi Sevgi, bu çocuğu Ceyla'nın elinden alıp uzaklara götürür, başkalarına emanet eder ve o günden beri bu konuda ağzından tek laf çıkmaz. Ceyla'yı da zengin bir işadamı olan Cemil ile evlendirir.

Cemil öldükten sonra onun çocuğu Derin'i kendi oğlu gibi sahiplenir. Derin'in ise gönlü daha ilk andan itibaren okulda gördüğü Yakut'tadır. Ceyla, Derin vasıtasıyla Yakut'u birkaç kez görür ama kızı olduğundan bihaberdir. Ceyla'nın hayatında en önemli şey işidir, ancak mühendis olarak işe aldığı Engin ile bu durum değişir. Engin, Ceyla'nın ve kızı olduğundan habersiz olduğu Yakut'un büyük aşkı olacaktır. Anne ve kızın kalpleri birbirlerinden habersiz aynı adam için atacaktır…"


Zehirli Sarmaşık 1.Bölüm Fragmanı  'YENİ DİZİ, 11 AĞUSTOS PERŞEMBE FOX'da

0 yorum:

Yorum Gönder