Blogger templates


Sitemizi Facebook'ta Beğenin

16 Ağustos 2011 Salı

İffet Dizisi Bilgileri: Oyuncular, Tanıtım Fragmanları, Jenerik Star TV

 iffet dizisi fragmanları, iffet dizisi star tv jenerik müziği, iffet dizisi tanıtımı, iffet dizisi hikaye özeti, iffet dizisi deniz çakır, iffet dizisi ibrahim çelikkol, iffet dizisi ne zaman başlıyor, deniz çakırın yeni dizisi iffet, deniz çakır iffet dizisi star tv, iffet dizisi taksici cemil intikam,
Star'da, Gold Film'in yapımcılığında, Eylül'de ekrana gelecek olan İffet'in başrollerini Deniz Çakır ve İbrahim Çelikkol paylaşıyor. Balat ve çevresinde çekimlerine başlanan dizi, tanıtım filmiyle şimdiden konuşulmaya başlandı.

Faruk Teber'in yöneteceği İffet'in senaryosu Zülküf Yücel'e ait. Dizinin oyuncu kadrosunda Deniz Çakır, İbrahim Çelikkol, Mahir Günşıray, Zuhal Olcay, Mehmet Çevik ve Melike Güner de var.

Şimdiden büyük bir merakla beklenen dizi, İstanbul'un eski mahallelerinden birinde babası ve kız kardeşiyle birlikte yaşayan İffet'in babasının tüm baskılarına rağmen delicesine aşık olduğu taksi şoförü Cemil'e (İbrahim Çelikkol) olan tutkulu aşkını ve intikam öyküsünü ekrana getirecek.

İffet Dizisi 1. Fragman


İffet Dizisi 2. Fragman

1 yorum:

Adsız dedi ki...

İnternette takılmak varken siz hâlâ sınalgı mı izliyorsunuz?

Yorum Gönder