Blogger templates


Sitemizi Facebook'ta Beğenin

10 Ağustos 2012 Cuma

UEFA Avrupa Ligi Play-Off Turu Trabzonspor ve Bursaspor'un Rakipleri

UEFA Avrupa Ligi'ne play off turundan başlayacak Trabzonspor ile, dün akşam KuPS Kuopio'yu 6 golle geçerek tura adını yazdıran Bursaspor'un rakipleri belirlendi.

Nyon'da gerçekleşen kura çekiminde Trabzonspor dişine göre bir rakip olan Macaristan'ın Videoton takımıyla eşleşti.

Seri başı olmayı tek takım farkla kaçıran Bursaspor ise bir çok zorlu rakip arasında Hollanda'nın Twente takımıyla eşleşti.

Ekiplerimiz ilk maçını 23, rövanş maçını ise 30 Ağustos tarihlerinde oynayarak Avrupa Ligi'nde gruplara kalmaya çalışacak.


-MUHTEMEL RAKİPLER NASILDI?-
Trabzonspor'un muhtemel rakipleri; Dinamo Bükreş (Romanya), Midtjylland (Danimarka), Sheriff (Moldova), Slask Wroclaw (Polonya), Videoton (Macaristan).

Bursaspor'un muhtemel rakipleri; Viktoria Plzen (Çek Cumhuriyeti), Twente (Hollanda), Lazio (İtalya), Rosenborg (Norveç), CSKA Moskova (Rusya). 


Diğer Eşleşmeler


FC Anzhi Makhachkala (RUS) v AZ Alkmaar (NED)
APOEL FC (CYP) v Neftçi PFK (AZE)
Atromitos FC (GRE) v Newcastle United FC (ENG)
Tromsø IL (NOR) v FK Partizan (SRB)
FC Vaslui (ROU) v FC Internazionale Milano (ITA)
Heart of Midlothian FC (SCO) v Liverpool FC (ENG)
Athletic Club (ESP) v HJK Helsinki (FIN)
CS Marítimo (POR) v *FC Dila Gori (GEO) or Anorthosis Famagusta (CYP)
Molde FK (NOR) v sc Heerenveen (NED)
Debreceni VSC (HUN) v Club Brugge KV (BEL)
FC Sheriff (MDA) v Olympique de Marseille (FRA)
Trabzonspor AS (TUR) v Videoton FC (HUN)
FC Midtjylland (DEN) v BSC Young Boys (SUI)
WKS Slask Wrocław (POL) v Hannover 96 (GER)
FC Dinamo Bucuresti (ROU) v FC Metalist Kharkiv (UKR)
AC Horsens (DEN) v Sporting Clube de Portugal (POR)
Hapoel Tel-Aviv FC (ISR) v F91 Dudelange (LUX)
Feyenoord (NED) v AC Sparta Praha (CZE)
Motherwell FC (SCO) v Levante UD (ESP)
FK Crvena Zvezda (SRB) v FC Girondins de Bordeaux (FRA)
KSC Lokeren OV (BEL) v FC Viktoria Plzen (CZE)
S.S. Lazio (ITA) v ND Mura 05 (SVN)
AIK Solna (SWE) v PFC CSKA Moskva (RUS)
Legia Warszawa (POL) v Rosenborg BK (NOR)
Bursaspor (TUR) v FC Twente (NED)
FC Steaua Bucuresti (ROU) v FK Ekranas (LTU)
FC Slovan Liberec (CZE) v FC Dnipro Dnipropetrovsk (UKR)
VfB Stuttgart (GER) v FC Dinamo Moskva (RUS)
PAOK FC (GRE) v SK Rapid Wien (AUT)
FC Luzern (SUI) v KRC Genk (BEL)
FK Zeta (MNE) v PSV Eindhoven (NED)

0 yorum:

Yorum Gönder