Blogger templates


Sitemizi Facebook'ta Beğenin

20 Temmuz 2012 Cuma

UEFA Avrupa Ligi 3.Ön Eleme Eşleşmeleri

Trabzonspor'un play-off turundan katılacağı UEFA Avrupa Ligi'ndeki temsilcilerimiz Bursaspor ile St. Johnstone'u elemesi halinde Eskişehirspor'un rakipleri de bugün belli oldu. 

Kura çekimi sonunda Bursaspor 3.Ön Eleme turunda Maccabi Netanya (İsrail)-KUPS Kuopio (Finlandiya) eşlemesinde turu geçecek olan takımla karşılaşacak.

Bu iki takım arasında oynanan ilk maçı deplasmanda Kups takımı 2-1 kazanmıştı. UEFA Avrupa Ligi 3. Ön Eleme müsabakaları ilk maçı 2 Ağustos tarihinde Bursa Atatürk Stadyumu'nda oynanacak, rövanş maçı ise 9 Ağustos tarihlerinde oynanacak.

ES-ES'E ZOR KURA

Eskişehirspor, St. Johnstone'u elerse 3. ön eleme turunda Fransa'nın Marsilya takımı ile eşleşti. Zor bir kura çeken Eskişehirspor, İskoç ekibini elemesi halinde Marsilya ile ilk maçı 2 Ağustos tarihinde Eskişehir Atatürk Stadı'nda, rövanşı ise 9 Ağustos'ta Velodrome Stadı'nda yapılacak.



UEFA Avrupa Ligi'nin grup maçları 20 Eylül 2012'de başlayacak olup eleme turlarının takvimi şöyle:
2. eleme turu: 19 ve 26 Temmuz 2012
3. eleme turu: 2 ve 9 Ağustos 2012
Play-off turu: 23 ve 30 Ağustos 2012

UEFA Avrupa Ligi 3.eleme turu eşleşmeleri şöyle:
Athletic Club - NK Slaven Koprivnica/Portadown FC
FC Anzhi Makhachkala/Budapest Honvéd FC  - Lokomotiv Plovdiv 1936 /Vitesse
İnter Bakı PİK/Asteras Tripolis FC - CS Marítimo
FC Rapid Bucureşti/Myllykosken Pallo-47 - sc Heerenveen
Ruch Chorzów/FK Metalurg Skopje - FC Metalurgi Rustavi/FC Viktoria Plzen
AC Horsens - FC Dacia Chisinau/IF Elfsborg
APOEL FC/FK Senica - KF Tirana/Aalesunds FK
FC Internazionale Milano - HNK Hajduk Split/Skonto FC
FK Vojvodina/FK Suduva - SK Rapid Wien
KRC Genk - FC Milsami Orhei/FC Aktobe
NK Olimpija Ljubljana/Tromsø IL - FC Metalurh Donetsk/FK Celik Nikšic
FC Twente/FC Inter Turku - FK Mladá Boleslav/Thór Akureyri
Bnei Yehuda Tel-Aviv FC/FC Shirak - PAOK FC
AGF Århus/FC Dila Gori -  FC Levadia Tallinn/Anorthosis Famagusta FC
ŠK Slovan Bratislava/Videoton FC - FC Differdange 03/KAA Gent
AIK Solna/FH Hafnarfjördur - Xäzär Länkäran FK/KKS Lech Poznan
Eskişehirspor/Saint Johnstone FC - Olympique de Marseille
FC Naftan Novopolotsk/FK Crvena zvezda - AC Omonia
PFC Levski Sofia/FK Sarajevo - JJK Jyväskylä/FK Zeta
VMFD Zalgiris/VfB Admira Wacker Mödling - AC Sparta Praha
NK Osijek/Kalmar FF - BSC Young Boys/FC Zimbru Chişinau
Dundee United FC - FC Dinamo Moskva
FC Arsenal Kyiv - ND Mura 05/PFC CSKA Sofia
Bursaspor - Maccabi Netanya FC/KuPS Kuopio
FC Steaua Bucureşti - FC Spartak Trnava/Sligo Rovers FC
FK Renova/FC Gomel - Liverpool FC
FC Shakhtyor Soligorsk/SV Ried - SK Liepajas Metalurgs/Legia Warszawa
NK Široki Brijeg/Saint Patrick's Athletic FC - Hannover 96
Servette FC/FC Gandzasar Kapan - Rosenborg BK/FC Ordabasy Shymkent

0 yorum:

Yorum Gönder